MÁJOVÉ RANDE NASLEPO S KNIHOU

Májové rande naslepo s knihou je nejen pro nezadané. Přineste si domů knižního partnera, o kterém netušíte, co se odehrává na jeho stránkách. Zpestřete si májové dny a přijďte si vyzkoušet netradiční schůzku s knihou. Poznejte jiný literární žánr, najděte si cestu k jinému autorovi nebo jen zkuste zariskovat. V každé zabalené knize najdete slosovatelný anketní lístek, kterým můžete vyjádřit pocit ze schůzky a vyhrát poukaz na nákup knihy. Randit mohou registrovaní čtenáři knihovny. Nové knižní partnery si mohou přijít rozbalit dospělí i děti. Neznámé knižní partnery si můžete vyzvednout v knihovně od 1.května do 14.května 2021. Anketní lístky ke slosování prosím odevzdejte do 15.června 2021.